Titles you rated
- The ManipulatedRated ★ 2.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 3.5
- RevenantRated ★ 2.5
- 괴물의 시간Rated ★ 1.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0- TwelveRated ★ 0.5
- AemaRated ★ 2.5
- Shop of the LampRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- KarmaRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 5.0