Titles you rated
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 2.5
Mrs. CopRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 4.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0- Pippi LongstockingRated ★ 4.5

Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5