Series
Ratings
119- Dear XRated ★ 4.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
- AemaRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- The DefectsRated ★ 1.0
- Better Late Than SingleRated ★ 3.5
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- 생존왕Rated ★ 4.0
- Love ScoutRated ★ 2.5
- Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
- The Number You Have DialedRated ★ 1.5
- Divorced Singles Season 6Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- The TrunkRated ★ 3.0
- JeongnyeonRated ★ 5.0