Series
Ratings
18
She Was PrettyRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0- Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0