Series
Ratings
189
Dr. BrainRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0- My NameRated ★ 5.0
- Black MirrorRated ★ 4.0
- K-pop Star Season 1Rated ★ 4.5

I Live AloneRated ★ 4.0- Dancing 9 Season 3Rated ★ 4.5
- Dancing 9 Season 2Rated ★ 4.5
- Dancing 9Rated ★ 4.5
- Good PeopleRated ★ 4.5
Kiss that KillsRated ★ 3.5- WayneRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0- DevsRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.0
SF8Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5- Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.5