Series
Ratings
561
Master's SunRated ★ 3.0
Cursed in LoveRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 2.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
Our Sister's SoulmateRated ★ 3.0
Kyouen NGRated ★ 3.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 2.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.0
Nijiiro KaruteRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 3.0
Ore no ie no HanashiRated ★ 3.5
My Dear ExesRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0
Love Deeply!Rated ★ 2.0
Renai MangakaRated ★ 2.5
Odd Family 11Rated ★ 3.0- Hotel on the Brink!Rated ★ 2.0
Legal High 2Rated ★ 3.0
仰げば尊しRated ★ 2.0