Series
Ratings
74
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Family PlanRated ★ 3.5
TabooRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0- OzarkRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Narcos: MexicoRated ★ 4.0
- Narcos: MexicoRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.0