Series
Ratings
30
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Lost RoomRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5