Series
Ratings
24
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5- Bridal MaskRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5