Series
Ratings
48
Youth of MayRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Youn's StayRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0- Youn's KitchenRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 1.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0