Series
Ratings
12
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0