Titles you rated
- Love NaggersRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0

Six Flying DragonsRated ★ 4.0- Delicious GuysRated ★ 3.0

You're BeautifulRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5