Series
Ratings
367
リモートドラマ LivingRated ★ 4.0
Iine! Hikaru Genji-kunRated ★ 1.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 1.5
HomelandRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 2.5
The Loudest VoiceRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
HomelandRated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.0
Shades of BlueRated ★ 4.0
Shades of BlueRated ★ 4.0- The PracticeRated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.5
Person of Interest Season 2Rated ★ 2.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 2.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 2.0
Person of Interest Season 5Rated ★ 2.0
The BlacklistRated ★ 5.0