Series
Ratings
18- Generation KillRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5- Tulsa King Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 5.0- Leaving NeverlandRated ★ 0.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5