Series
Ratings
26- TriggerRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
- Mercy for NoneRated ★ 1.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 2.5
- 3 Body ProblemRated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Three KingdomsRated ★ 4.5- Mask GirlRated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
- Fubar Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5