Series
Ratings
36
Akira to AkiraRated ★ 4.0
Shingari - Yamaichi Shoken Saigo no SeisenRated ★ 4.0
AvalancheRated ★ 4.5
Ikiru Toka Shinu Toka Chichioya TokaRated ★ 3.5
Coffee Ikaga DeshouRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Mr. MercedesRated ★ 4.0
Mr. MercedesRated ★ 3.5
Mr. MercedesRated ★ 3.5
The Laughing SalesmanRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.5
BackflowRated ★ 4.0
The New KingRated ★ 4.0
The New KingRated ★ 4.0
WallanderRated ★ 2.5
DCI Banks Season 5Rated ★ 3.5
DCI BanksRated ★ 3.5
DCI BanksRated ★ 3.0