Series
Ratings
31
Oliver TwistRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0- GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
Just Add MagicRated ★ 3.0- Just Add MagicRated ★ 5.0
Just Add MagicRated ★ 5.0
School-Live!Rated ★ 5.0
ミス・ジコチョー〜天才・天ノ教授の調査ファイル〜Rated ★ 5.0
Laid-Back CampRated ★ 3.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 5.0
Yuru Camp△Rated ★ 5.0
ReLIFE OVARated ★ 3.0
ReLIFERated ★ 3.0
ScarletRated ★ 3.0
天皇の料理番Rated ★ 5.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0