Series
Ratings
16
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- Crime Scene 3Rated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5- Crime SceneRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Chef's Table Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0