Series
Ratings
322- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- Genie, Make a WishRated ★ 5.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
- The Ultimatum: Marry or Move On Season 2Rated ★ 1.5
- The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 2.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- The Ultimatum: Marry or Move On Season 1Rated ★ 3.0
- Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 2.5
Wind BreakerRated ★ 3.0- Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0