Series
Ratings
192
ElpisRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5- Azuki-chan Season 3Rated ★ 3.5
- Azuki-chan Season 2Rated ★ 3.5
- Azuki-chan Season 1Rated ★ 3.5
Major Season 3Rated ★ 4.0
MAJOR ワールドシリーズ編 ~夢の瞬間へ~ +メッセージRated ★ 3.5
Major Season 5Rated ★ 3.5
Major Season 4Rated ★ 3.5
Major Season 2Rated ★ 4.0
Major Season 1Rated ★ 4.5
Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 3.5
Emergency Room 24 HoursRated ★ 3.0- Emergency Room 24 HoursRated ★ 2.5
Love GenerationRated ★ 3.5