Series
Ratings
61- Queen of TearsRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Queen's FlowerRated ★ 3.0
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0