Series
Ratings
68
怪談新耳袋 -三人来るぞ編-Rated ★ 4.0
怪談新耳袋 -御祓いは効かない編-Rated ★ 3.5
怪談新耳袋 -花嫁さん編-Rated ★ 3.0
怪談新耳袋-開けちゃだめ編-Rated ★ 4.0
怪談新耳袋-白いひも編-Rated ★ 5.0
怪談新耳袋-近づく編-Rated ★ 4.5
怪談新耳袋-ふたりぼっち編-Rated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Strawberry Night: After the Invisible RainRated ★ 4.0
Teacher's suitcaseRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
都市伝説物語 ひきこRated ★ 3.0
Ichiō no SuiteiRated ★ 2.5
UmoreruRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
SetoUtsumiRated ★ 3.0