Series
Ratings
18
Through the DarknessRated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- The BequeathedRated ★ 4.0

It's NightRated ★ 4.0- Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
- The Good Bad MotherRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- A Model FamilyRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0- Juvenile JusticeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 3.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 5.0
Reflection of YouRated ★ 4.5