Series
Ratings
88
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5- Old Miss DiaryRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 1.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0