Series
Ratings
51- Koby-KobyRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0