Movies
Ratings
578
MonsterRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0- WhiplashRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5- UnlockedRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0- Murder Mystery 2Rated ★ 3.5
The Pale Blue EyeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5- Murder MysteryRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.5- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0