Series
Ratings
22
A Hundred Year LegacyRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- FamilyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0