Series
Ratings
88
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
RememberRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 3.5- Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5

My PrincessRated ★ 3.0
The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5