Series
Ratings
90
Life on MarsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
GokusenRated ★ 3.0
Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 1.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0