Series
Ratings
22
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- War of the WorldsRated ★ 5.0
- War of the WorldsRated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 2.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 2.5
- Love NaggersRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0- Delicious GuysRated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
- 5minstealer: A pledge to godRated ★ 4.0

Partners for JusticeRated ★ 2.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 2.5
Land of the LustrousRated ★ 3.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0

Partners for JusticeRated ★ 3.0