Series
Ratings
67
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Rain or ShineRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 1.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.5
Lunch QueenRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
RomeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 2.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.5