Series
Ratings
109
Person of Interest Season 3Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 3.5- 한국기행 - 맛나다, 떡Rated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5
TorchwoodRated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 5.0
협반 ~남자의 밥~Rated ★ 4.5
New AmsterdamRated ★ 5.0