Series
Ratings
77
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
Flames of DesireRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5