Series
Ratings
30
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Kui-Tan in Hong-KongRated ★ 3.5- Kuitan season 2Rated ★ 3.0
쿠이탄 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- The MusketeersRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 3.5