Series
Ratings
242- The Art of SarahRated ★ 3.0
- CasheroRated ★ 3.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
Pat & Mat are backRated ★ 5.0- Pat & Mat in the CountrysideRated ★ 5.0
Pat & Mat Season 3Rated ★ 4.5
Pat & Mat Season 2Rated ★ 4.0
A je to!Rated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.5
- New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.5
- Crime TriviaRated ★ 5.0
- Youn's KitchenRated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.5
- New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0