Movies
Ratings
3999- Caligula: The Ultimate CutRated ★ 3.5
- The Price of GoodbyeRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
She Taught Me SerendipityRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0- 마루는 강쥐Rated ★ 3.5
- Coup de ChanceRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
- Good BoyRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- BugoniaRated ★ 3.5
- 나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5- The Woman in the White CarRated ★ 3.0
MahjongRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0- 구원자Rated ★ 2.5
- The First RideRated ★ 1.5
- The Voice of Hind RajabRated ★ 3.5