Series
Ratings
54
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0