Series
Ratings
960- 파김치갱: 다이어리Rated ★ 2.5
- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 1.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- Sean Combs: The ReckoningRated ★ 0.5
- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 1.0
- The ResidenceRated ★ 2.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 2.0
- Dear XRated ★ 2.0
- Taoist MeoteolRated ★ 1.0
- Hello JadooRated ★ 1.0
Ninja Hattori-kunRated ★ 2.0
Dragon BallRated ★ 4.0- Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 5.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 2.5- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 0.5