Series
Ratings
95- Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0- New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5

Damn Good CompanyRated ★ 4.0- A Clean SweepRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
- Comedy RoyaleRated ★ 3.0
- Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0