Series
Ratings
26
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0