Series
Ratings
190
Damn Good CompanyRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
Person of Interest Season 5Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 4.0- Malnyeoneul HaengboghageRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- EBS Space SympathyRated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
Person of Interest Season 3Rated ★ 4.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.5- Excessive ChallengeRated ★ 4.0
- Reckless ChallengeRated ★ 4.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5