Series
Ratings
13
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 2.5- MisaengmulRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0