Series
Ratings
31- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- The Comeback: 2004 Boston Red SoxRated ★ 4.0
- Arcane Season 2Rated ★ 2.5
- Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5