Series
Ratings
60
Reply 1988Rated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 2.0
Twenty AgainRated ★ 2.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 3.0