Series
Ratings
92
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Star in My HeartRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 3.5
Ugly BettyRated ★ 3.5
NCISRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 3.5