Series
Ratings
35
Yong PalRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.0
Rosy LoversRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0- Old Miss DiaryRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 2.5
The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Goddess of MarriageRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5