Series
Ratings
105- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
The CravingsRated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- Im Kkeok JeongRated ★ 4.0
Harvest VillaRated ★ 5.0- Eun ShilRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 5.0- Lotus Flower FairyRated ★ 5.0
- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 5.0