Series
Ratings
139
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Legend of the PatriotsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5- Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5