Titles you rated

The ProducersRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Graceful FamilyRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
VagabondRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5