Series
Ratings
36
Digimon AdventureRated ★ 4.5
The VirusRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 5.0- Blue TowerRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Inspiring GenerationRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Prime Minister and IRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0